Revitalash — pielęgnacja cienkich i osłabionych włosów

Nie każda kobieta może pochwalić się bujnymi włosami, które z natury są gęste i mocne. W przypadku włosów osłabionych i cienkich szczególne znaczenie ma więc świadoma i odpowiednio zaplanowana pielęgnacja z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków wysokiej jakości. Produkty Revitalash świetnie sprawdzają się w pielęgnacji cienkich i słabych włosów dając kobietom większe poczucie pewności siebie.

Ograniczenie wypadania włosów

W przypadku włosów cienkich i osłabionych należy dużą uwagę przyłożyć do pielęgnacji pozwalającej powstrzymać nadmierne wypadanie włosów. Oglądanie dużych garści kosmyków na grzebieniu oraz pod prysznicem po umyciu głowy może powodować narastające uczucie stresu i niepewności. W celu zahamowania nadmiernego wypadania wskazane jest w pierwszej kolejności wprowadzenie prawidłowych nawyków w kwestii mycia głowy.

Szampony z linii Revitalash, które znajdziesz w ofercie sklepu Bellita.pl, doskonale nadają się do podwójnego mycia głowy z pozostawieniem piany na kilka minut podczas drugiego rozprowadzania produktu na powierzchni skóry. Dzięki podwójnemu myciu głowy włosy będą doskonale odbite od nasady, a skóra świetnie oczyszczona i pobudzona do tworzenia większej ilości nowych włosków. Po każdym myciu na długości włosów należy rozprowadzić, a następnie rozczesać odżywkę. Najlepiej sprawdzi się do tego odżywka dodające objętości z marki Revitalash, której składniki pielęgnują i odżywiają włosy.

Stylizacja cienkich włosów

Kluczowe znaczenie ma również stylizacja cienkich włosów podczas suszenia. Wskazane jest suszenie chłodnym nawiewem z wykorzystaniem okrągłej szczotki. Na sam koniec włosy warto zabezpieczyć delikatnym serum, olejkiem lub lekką odżywką bez spłukiwania w postaci mgiełki. Wszystko to zapewni fryzurę pełną objętości i blasku, a jednocześnie lekkości. Cienkie włosy wcale nie muszą być osłabione, a podstawą jest świadoma i odpowiednio zaplanowana pielęgnacja uwzględniająca poprawne mycie skóry głowy oraz odżywianie i nawilżanie kosmyków na całej ich długości podczas rozczesywania oraz suszenia.

Comments are closed.